Adacık Mahallesi'nden Haberler

Profilo Servisleri

Profilo Servisleri
09 Ağustos 2015 - 21:01

Her geçen gün çıkan yeni modelleriyle en çok satılan markalar yolunda hızla ilerleyen, Profilo Markasına ait tüm Elektronik Cihazlar ve Beyaz Eşyalar için bakım ve onarım desteği sunan Profilo Teknik Servisleri bu alandaki çalışmalarını titizlikle sürdüren kuruluşlardır. Yeni ya da eski model ayırmaksızın Profilo marka tüm cihazlar için arıza, bakım ve yedek parça hizmeti veren teknik servisler cihazlar için sağlam alt yapısı ile servis desteği sağlayan kuruluşlardır.

Orjinal yedek parça, eğitimli personel yapısı ile gün boyu hizmet alabileceğiniz müşteri odaklı çalışma prensibi ile beklentileri fazlasıyla karşılayan Profilo Yetkili Teknik Servisleri arıza kaydı bırakıldıktan hemen sonra en kısa süre içerisinde verilen adrese ulaşırlar. Profilo ürünlerinin montaj, bakım, yedek parça ve arızalarının giderilmesi hizmetleri servis bünyesinde çalışan uzman teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılıyor.

Bu servisler kaliteli hizmet vermeyi esas edinmiş, uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan, güvenilir kuruluşlardır. Profilo Özel Teknik Servisleri tüm modeller için bozulan ürünleri uygun teknik ekipmanlar eşliğinde garantili tamir ediyor. Garantili tamir edilen ürünler ilk alındığı performansına getirilerek teslim ediliyor. Kaliteli hizmet veren, garantili ve donanımlı altyapısı olan güvenilir, hızlı tamir ve bakım işlerini yapan servislerin iletişim adreslerine ve telefon numaralarına Teknicservis.com adresine giriş yaparak ulaşmanız çok kolay.

SON EKLENEN FİRMALAR

Warning: A non-numeric value encountered in /home/profdrca/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Değirmenyanı Haber 2021