Adacık Mahallesi'nden Haberler

Muhtarımızın İsmi Yaşatılacak

Meclis Kararını Verdi

Muhtarımızın İsmi Yaşatılacak
1.114 views
05 Mart 2020 - 12:53

06.08.2019 Tarihinde Korucu Esentepe Caddesinin isminin Mustafa Fındıkçı Caddesi olarak değiştirilmesi için Korucu Mahallesi Sosyal Dayanışma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Eyüp Çolak ve Akçaabat Belediye Meclis Üyesi Salih Tarakçı gerekli başvuruyu yaparak 10130 sayılı dilekçe imar müdürlüğüne teslim edilmişti.

Konuyla Alakalı Haberimiz İçin Buraya Tıklayınız.

 

Bugün (05.03.2020  Perşembe) gerçekleştirilen Akçaabat Belediye Meclis toplantısında gündeme alınan talep değerlendirilerek oy birliği ile kabul edildi.

Merhum Muhtarımız Mustafa Fındıkcı’nın ismi Esentepe caddesine verilerek onore edilmesinde emeği geçen başta Korucu Mahallesi Sosyal Dayanışma ve Kalkındırma Derneği olmak üzere,Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’e,Belediye Meclis Üyemiz Salih Tarakçı’ya,Akçaabat Belediye Meclis Üyelerinin her birine,Mahalle Başkanı Erol Dil’e,Mahalle Muhtarımız Selahattin Gedikli’ye ve destekleyen Mahalle Halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Merhum Muhtarımız Mustafa Fındıkcı’yı rahmetle anıyoruz…

Mahallemize Hayırlı Olsun…

 

Karar Şu Şekilde:

 

SON EKLENEN FİRMALAR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜĞÜNE DAVET
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kalp Krizi Geçirdi Vefat Etti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vefat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hayata Tutunamadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vefat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vefat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Değirmenyanı Haber 2019