Adacık Mahallesi'nden Haberler

Adacık Mahallesi Muhtar Azasından Veda Mesajı

Veda Mesajı

Adacık Mahallesi Muhtar Azasından Veda Mesajı
2.107 views
29 Ocak 2019 - 21:55

30 Mart 2014 tarihinde Yüce Rabbimin takdiri, sizlerin desteği ve duyduğu güven ile başlayan hizmet sürem 31 Mart 2019 tarihinde sona ermektedir.
Bu güven ve desteğiniz için hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Bana duyduğunuz güven ve verdiğiniz desteği boşa çıkarmamak adına imkânlarımız dâhilinde Adacık Mahalemiz için en iyisini yapmaya çalıştık.
Şükürler olsun ki geride bıraktığımız 5 yıl içerisinde Adacık Mahallemizin değerlerine değer katan hizmetlerimizi yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile görevim sona ermektedir. Adacık Mahallemize hizmet etmekten her zaman büyük onur duydum. Bu sözlerim sadece Muhtarlık Azalığı veda sözleridir. Çünkü bundan sonra da Mahallem için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim.
Acılarınız hüznümüz, mutluluklarınız sevincimiz oldu. Birlikte ağladık, birlikte güldük. Görevler, makamlar ve mevkiler gelip geçer… Ancak geriye ailemize ve çocuklarımıza bırakacağımız en değerli hazine olan sizlere ve Adacık Mahallemize hizmet ederek kazandığımız onur, izzet ve şeref kalır.
Ben başta desteğini ve güvenini benden esirgemeyen kıymetli Adacık Mahalle halkına, benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan değerli meclis üyem Salih Tarakçı’ya Mahalle Başkanım Erol Dil’e,gece gündüz demeden görevini en iyi şekilde yerine getiren değerli Muhtarım Mustafa Fındıkçı’ya ve ekip arkadaşlarım Hüsnü Akgün,Ahmet Çiçek abilerime sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Şimdi helalleşme zamanı. Her anını hizmete dönüştürdüğümüz 5 yıl boyunca sarf ettiğimiz emeğimiz, göznurumuz sizlere ve Adacık Mahallemizin son zerresine kadar hakkım helal olsun. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi bekliyor ve diliyorum.Saygıyla Hepiniz Selamlıyorum…

Akçaabat Adacık Mahallesi Muhtar Azası Eyüp ÇOLAK

SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Değirmenyanı Haber 2021