Adacık Mahallesi'nden Haberler

Mustafa Fındıkçı Adaylığını Açıkladı

Adacık Mahalle Muhtarlığına İkinci Aday

Mustafa Fındıkçı Adaylığını Açıkladı
29 Ocak 2014 - 19:19

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde muhtarlık için aday olacak isimler birer birer adaylıklarını açıklamaya başladı.Büyük şehir statüsü gereği dört mahalle tek muhtarlık olacağından Adacık mahalle muhtarlığı için Beldemiz esnaflarından fırıncı Mustafa Fındıkçı Adacık mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Mustafa Fındıkçı ilerleyen günlerde azalarını açıklayacağı belirtildi.

Daha önceki haberimizde sizlere Bekir Karaağaç’ın aday olduğunu sitemizde duyurmuştuk.Haberimiz için BURAYA TIKLAYINIZ…

Mustafa Fındıkçı’nın açıklamaları:

SAYGI DEĞER VE ÇOK KIYMETLİ ADACIK MAHALLESİ SAKİNLERİ

Sözlerime başlamadan önce siz değerli kardeşlerimi en içten dileklerimle Selamlıyorum.Bilindiği üzere 30 mart 2014 Mahalle idareler genel seçimi yapılacaktır. Yapmış olduğumuz genel toplantı sonucu tüm kardeşlerimizin bana olan sonsuz güveni ve sadakati doğrultusunda siz değerli Adacık halkına Muhtar adaylığımı beyan ediyorum.

Bu manada bütün dost ve kardeşlerime sonsuz saygı ve sevgilermi sunuyorum. Siz değerli kardeşlerime eğer bu onurlu görevi bana layık görürseniz elimden gelenin en iyisini siz değerli Adacık sakinlerine sunmayı kendime onurlu bir vazife alacağım. Yaşadığım hayatın tam 45 yılını siz değerli Adacık sakinleri ile geçirdim.Bu anlamda Adacık’ı ve Adacık halkını çok yakından tanıyorum. Mesleki kişiliğim dışında siyasi kişiliğimde ön planda olmakla birlikte bu anlamda bir çok siyasi parti ve bürakratik alandada çalışmalar yaptım.Bu çalışmalar sonucu Başbakanlar ve bir çok bürokratik alanda tebrik ve başarı belgeleri aldım.Beldemiz 3 temel sorunu var.Birincisi yol ikincisi su üçüncüsü kanalizasyon.Bu sorunlarımızı gerek ilçe Belediyeler gerekirse büyükşehir Belediyesiyle görüşüp Allah’ın izniyle çözüme kavuşturmaya çalışacağız.

Eğer Cenabı Hak bize bu görevi nasip ederse bu görev doğrultusunda elimizden gelen en iyi hizmeti Adacık halkına sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Herhangi bir çevre baskısı gözetmeksizin tüm Adacık’ı bir bütün olarak kucaklayıp Adacık’ı ve Adacık halkını en güzel seviyeye getireceğimizi temenni ediyorum. Aday olacak ve olan kardeşlerime Cenabı Hak’tan başarılar niyaz ediyorum onları en içten dileklerimle kutluyorum saygılar sunuyorum.

Sözlerime son verirken siz değerli Adacık halkına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Allah’ın izni ile çıkmış olduğum bu yolda siz değerli kardeşlerimin desteğini bekliyorum.

Ayrıca  Değirmenyanı Haber Eyüp Çolak kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Yayın çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.

Adacık Mahalle Muhtar Adayı Mustafa Fındıkçı:

 

 

SON EKLENEN FİRMALAR

Warning: A non-numeric value encountered in /home/profdrca/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Değirmenyanı Haber 2021